mimikołaj na ośnieżonej gałązce świerku

Zapraszamy do udziału w międzyprzedszkolnym konkursie organizowanym przez nasza szkołę  na "Najpiękniejszą ozdobę Bożonarodzeniową". Tematyka prac plastycznych musi nawiązywać do hasła konkursu "Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa” Przesłaniem prac konkursowych ma być ukazanie magii Świat.  Termin realizacji – 17.11 –5.12.2022 r.

Prace muszą być wykonane dowolną techniką - przestrzenna z użyciem różnorodnych materiałów,
∙ wielkość dowolna,

∙ kryteria oceny: pomysłowość w ujęciu tematu, walory artystyczne,

∙ Praca przestrzenna,

∙ Każda praca dziecka musi mieć dołączoną metryczkę, zawierającą następujące dane uczestnika: imię i nazwisko ucznia, klasa.

∙ Wraz z pracą należy złożyć oświadczenie rodziców lub prawnych opiekunów wyrażających zgodę na udział dziecka w konkursie,

∙ Prace przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi, wcześniej nieopublikowanymi.

∙ Każdy z uczestników może przekazać tylko jedną pracę.

∙ Prace konkursowe nie mogą być pracą zbiorową.