matematyczna manufaktura - zdjęcie do ogłoszonego konkursu

Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki i Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi zapraszają uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Plastycznym „Matematyczna manufaktura”.

Prace konkursowe należy oddać nauczycielowi matematyki do 12 grudnia 2022 r.

Zadaniem uczestników Konkursu jest przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej  na temat „Matematyczna manufaktura”.

Każdy uczestnik Konkursu wykonuje własnoręcznie (bez pomocy osób trzecich) pracę   na płaszczyźnie w dowolnej technice (malarskiej, rysunkowej, graficznej, mieszanej),   w formacie A4 lub A3.

Każdy uczestnik Konkursu nadaje tytuł swojej pracy, dodatkowo może dodać krótki opis.

Każda placówka oświatowa może nadesłać na Konkurs tylko jedną pracę ucznia w każdej kategorii wiekowej:
a. klasy 1-4 szkoły podstawowej;
b. klasy 5-8 szkoły podstawowej;
c. szkoły ponadpodstawowe.

Zachęcamy do twórczości plastyczno-matematycznej, jesteście zdolni i bardzo twórczy. Wierzymy w Wasze możliwości.