nagrodzone przedszkolaki w konkursie najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa

Z przyjemnością informujemy, że między przedszkolny konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowai” został rozstrzygnięty!

Otrzymaliśmy 21 prac konkursowych z Przedszkola nr 4, Przedszkole nr 7, Szkoły Podstawowej w Adamowiźnie, Szkoły Podstawowej w Izdebnie Kościelnym oraz z naszej Szósteczki.

Celem konkursu było:
- wzmacnianie wiary we własne możliwości,
- budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi,
- rozwijanie kreatywności dzieci,
- rozbudzanie wyobraźni twórczej dziecka,
- umiejętność wykorzystania materiału przyrodniczego w konkursie (nasiona, liście, suszki itp.).
- rozbudzanie świątecznej atmosfery

Z przyjemnością oglądaliśmy prace młodych uczestników.
Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy dalej będą rozwijać swoją plastyczną twórczość.
Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!
Po długich i burzliwych naradach jury konkursowe ustaliło, iż wszystkie prace są zwycięskie i zasługują na I miejsce.
Oto lista nagrodzonych, którzy otrzymali dyplom i nagrodę:

Przedszkole nr 4: Franek Dzikowski

Przedszkole nr 7: Ala Chmielarska

Szkoła Podstawowa w Izdebnie: Basia Mierzwińska, Marcelina Błaszczak

Szkoła Podstawowa w Adamowiźnie: Alan Łuszczak, Julia Mazurczak, Kaja Bujak

Szósteczka: Roksana Kierzkowska, Iga Wilk, Staś Sulej, Natalia Wacławek, Oliwia Parol, Basia Figielska, Anujin Radnaa, Marysia Zielińska, Wanda Hałecka, Tosia Polakiewicz, Kuba Knapiuk, Antek Marcioch, Klara Milczarek, Nina Wodzińska.

Wszystkie prace zostały przekazane na Szkolny Kiermasz Świąteczny, z którego dochód zostanie przeznaczony na WOŚP.

Gratulujemy!