Karta świąteczna z pisankami i życzeniami wielkanocnymi

Wielkiej Nocy czas nadchodzi,
cały dzień się każdy głodzi,
by móc jutro o poranku,
siąść za stołem przy śniadanku.
Zjeść kosz cały z jajeczkami,
zającami i kaczkami.
A już następnego ranka,
wiadrem wody zlać baranka.

Szanowni Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele Szkoły,

Wielkanoc to czas radości, nadziei i odrodzenia. Niech te Święta będą dla Was pełne miłości, zgody i wewnętrznego pokoju.

Życzę Wam, abyście mogli cieszyć się z każdego uśmiechu, dzielić się sercem z bliskimi oraz odnaleźć w sobie siłę do pokonywania wszelkich trudności.

Niech ta radosna okazja przypomni nam o wartościach, które niosą ze sobą miłość i jedność.

Niech Wielkanoc będzie czasem refleksji nad naszymi relacjami z innymi i budowania więzi opartych na szacunku i życzliwości.

Z serca życzę Wam błogosławieństwa, pomyślności oraz niezapomnianych chwil w gronie najbliższych.

Z wielką wdzięcznością,
Agnieszka Rutecka

Ps. Jeszcze raz serdecznie zapraszam na nasze wspólne świętowanie – 3 kwietnia – 16:30 – urodziny naszej Szóstki – nie może Was zabraknąć!