Logo szkolnej ligi językowa

Welcome back, Boys and Girls!

Zaczynamy wspólną zabawę z zadaniami Ligi Języka Angielskiego, do której zapraszamy miłośników języków obcych, jak również uczniów, którzy chcieliby zdobyć dodatkowe oceny z przedmiotu. W tym roku do zabawy zapraszamy Trzecioklasistów. Starsi uczniowie będą mieli w tym roku szkolnymrównież możliwość sprawdzenia swoich sił rozwiązując zadania z języka niemieckiego.

Pamiętajcie, że nie musicie robić wszystkich zadań – zróbcie samodzielnie tyle, ile potraficie. Oddajcie swoje prace do 15 października do uczących Was nauczycielek lub odeślijcie je do koordynatorów poszczególnych klas.

Zestaw zadań nr 1 dla klasy 3

Zestaw zadań nr 1 dla klasy 4

Zestaw zadań nr 1 dla klasy 5

Zestaw zadań nr 1 dla klasy 6 - prace należy oddać do 22.10.22 r.

Zestaw zadań nr 1 dla klasy 7

Zestaw zadań nr 1 dla klasy 8 prace należy oddać do 22.10.22 r.

Regulamin Szkolnej Ligi Językowej

Prace można oddawać do nauczycielek języka angielskiego lub przesyłać bezpośrednio do:

i do wiadomości uczącego Was nauczyciela.

Keep our finger crossed. Good luck!

Your teachers 😊