Szanowni Państwo,

w końcu, mimo trudności pandemicznych dzieci wracają do szkół. Jako organizatorzy akcji „Tusz do paki” i Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce bardzo czekaliśmy na ten dzień.

Staramy się zbierać „ziarenko do ziarenka” żeby jak największa pomoc trafiła do schronisk, ale bez dzieci które wrzucą tusz do paki o efektywność trudno.

Jednakże udało nam się już przekazać 4000 kg karmy do dyspozycji TOZ, po zbiórce na koniec roku szkolnego planujemy przekazać kolejną partię.

Bardzo liczymy na przypomnienie, odświeżenie informacji wśród dzieci, zwłaszcza wśród klas IV-VIII – tych dzieci nie ma w szkołach od października, a informacja o akcji w szkole  mogła zostać zapomniana. To w zasadzie jedyny miesiąc w tym roku szkolnym kiedy można dzieci zmobilizować do przyniesienia tuszów które w domach zużyły. Przyszły rok ma być lepszy, ale zwierzaki potrzebują jeść codziennie. Przesyłamy podziękowanie dla wszystkich którzy już pomagają i mamy nadzieję będą pomagać dalej.

Serdecznie pozdrawiamy

Akcja Tusz do paki