zerówkowicze na spotkaniu autorskim w bibliotece szkolnej

We wtorkowy poranek oddziały przedszkolne miały okazję spotkać się z niezwykłym gościem – Panem Tomaszem Szwedem- autorem książek dla dzieci: Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce, Jesień w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce, Zima w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce , Wiosna w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce. Wspaniale spędziliśmy czas przysłuchując się opowieściom ze świata przyrody.

Tańczyliśmy i śpiewaliśmy wesołe piosenki. Pan Tomasz Szwed grał na gitarze i harmonijce, co spotkało się z wielkim entuzjazmem dzieci. Prowadzący spotkanie oczarował wszystkich uczestników swoim humorem, wiedzą oraz darem barwnego snucia opowieści. To było wyjątkowe spotkanie. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Tekst: Dominika Świderska