pasowanie na przedszkolaka - zdjęcie przedstawia przedszkolaków przy torcie z odpalonymi ogniami

9 listopada w naszej szkole, odbyło się niezwykłe wydarzenie, którego bohaterami były nasze najmłodsze dzieci - pierwsza ważna przedszkolna uroczystość. Pasowanie na przedszkolaka. Na szczególną uroczystość przybyli szczególni goście: rodzice, dziadkowie, rodzeństwo naszych maluchów, oraz Pani Dyrektor. Dzieci prezentowały się rewelacyjnie, a podczas części artystycznej udowodniły, że wcale nie przychodzą do naszej szkoły tylko po to, aby się bawić. Były wierszyki, piękne piosenki a nawet tańce, w niejednym oku rodzica pojawiły się łzy wzruszenia, nasze przedszkolaki to prawdziwa duma.

W tak uroczystym dniu nie mogło zabraknąć przepysznych tortów, które wjechały na salę z zapalonymi racami. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało przypinkę.

Tekst i fotorelacja: Dominika Świderska