zdjęcie przedstawia scenę w trakcie przedstawienia teatralnego  pt. „Kto z was chciałby rozweselić pechowego jednorożca?”

17 listopada przedszkolaki z grupy 0A i OB wybrały się na wycieczkę do teatru Rampa do Warszawy na spektakl muzyczny pt. „Kto z was chciałby rozweselić pechowego jednorożca?” Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w teatrze.

Kiedy dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Po spektaklu pojechaliśmy w miejsce, które zawsze skrada serce maluchom, czyli do parku trampolin. Dzieci bardzo aktywnie spędziły tam dwie godziny. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczała ich nawet na sekundę. Chcą pojechać tam jeszcze raz!