Gry planszowe

1 grudnia odbył się wieczór integracyjny klas: 4b i 4c. Uczniowie naszej szósteczki lubią szkołę tak bardzo, że nawet w piątkowy wieczór bardzo chętnie przyszli do swoich klas, aby spotkać się z nauczycielami, kolegami i koleżankami.

Dzieci nie mogły doczekać się tego dnia. Każdy przyniósł swoje ulubione gry planszowe, a ich ilość pokazała, że czwartoklasiści chyba wolą je nawet od tych komputerowych.

Każda z klas po wspólnych rozgrywkach i partiach karcianych zjadła ciepłą pizzę. Gdy brzuchy zostały napełnione obejrzeliśmy filmy. Klasa 4b postawiała na pierwszą część przygód dobrze wszystkim znanego chłopca, a klasa 4c na drugą. Chyba wszyscy się już domyślamy, że w każdej z klas zagościł Kevin. Po filmie uczniowie posprzątali swoje sale i szczęśliwi udali się do czekających rodziców.