Salon edukacyjny - baner

4 kwietnia odbyło się ciekawe wydarzenie promujące szkoły ponadpodstawowe z naszego regionu - mianowicie po raz pierwszy ósmoklasiści mieli okazję wziąć udział w targach szkół ponadpodstawowych z okolicy!!!!

W trakcie wydarzenia jakim był Salon Edukacyjny nasi uczniowie nie tylko mogli wziąć ulotki i informatory ale na żywo porozmawiać ze swoimi starszymi kolegami i koleżankami, którzy całkiem niedawno stali przed tym samym dylematem, co oni teraz..czyli..jaką szkołę mam wybrać? gdzie mi będzie dobrze? która szkoła przygotuje mnie do matury lub wyposaży w przydatny zawód? Cenna wymiana doświadczeń po latach pandemicznych to wspaniała inicjatywa!!
Do tego można było podpatrzeć jak technicznie, elektronicznie a nawet fryzjersko prezentowały
się regionalne szkoły.
Bardzo dziękujemy organizatorom oraz uczniom i ich nauczycielom za czas poświęcony na licznie zadawane przez nas pytania.
Poniżej krótka fotorelacja z dzisiejszego wydarzenia wraz z mini informatorem mojego autorstwa na temat okolicznych szkół ponadpodstawowych.

Rekrutacja 2024 (przydatne informacje)

Tekst i zdjęcia: Monika Strąk