Na żółtym tle napis WYNIKI GŁOSOWANIA i obok czerwony megafon

W dniu 20.10.2022 odbyły się w naszej szkole wybory na Przewodniczących Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącą szkoły została Lena Sztorc z wynikiem 94 głosy Zastępcą został Mateusz Małyszko z wynikiem 62 głosy. Gratulujemy!!!

Uczniowie klas IV - VIII głosowali spośród następujących kandydatów:
- Barbara Lis z klasy 8a
- Lena Sztorc z klasy 8 b
- Alicja Chmal z klasy 8 b
- Amelia Kiljańska z klasy 8c
- Bartosz Kwapiński z klasy 8c
- Oliwia Kalicińska z klasy 8d
- Małyszko Mateusz z klasy 8d
Uprawnionych do głosowania było 396 uczniów z klas IV-VIII, w tym dniu obecnych i głosujących było 316 uczniów.
Komisja skrutacyjna w składzie: pani Anna Lipner i pani Iga Barańska oraz pani Jolanta Szmidel- Włodarczyk, po dokładnym przeliczeniu głosów, pragnie poinformować o następujących wynikach:
Lena Sztorc z wynikiem 94 głosy, obejmuje funkcję przewodniczącej
Mateusz Małyszko z wynikiem 62 głosy, obejmuje funkcję zastępcy przewodniczącego.
Pozostali kandydaci otrzymali następująca ilość głosów:
- Amelia Kiljańska 51 głosów
- Barbara Lis 39 głosów
- Oliwia Kalicińska 33 głosy
- Bartosz Kwapiński 26 głosów
- Alicja Chmal 11 głosów.

Gratulujemy wszystkim kandydatom wyniku.
Zapraszamy do współpracy. Z waszymi pomysłami nasza szósteczka nadal będzie najbardziej kreatywną szkołą na Mazowszu!!!