Kochani Uczniowie! Bardzo dziękujemy za Waszą pracę i umiłowanie matematyki. Możemy na Was zawsze liczyć, na Wasze zaangażowanie, wytrwałość – Wy za to, zawsze możecie liczyć na matematykę. Ona Was nie zawiedzie nigdy!

W piątek 21 maja w naszej szkole piętnaścioro finalistów z klas 4 - 8,  przystąpiło do ostatniego testu, wielkiego finału Matematycznej Ligi Zadaniowej. Gratulujemy finalistom, sama kwalifikacja nie była prosta. Stanęliście wszyscy na wysokości zadania!

Oto LAUREACI MATEMATYCZNEJ LIGI ZADANIOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2020/21:
klasy 8: Jakub Miazgowski kl.8a
klasy 7: Jan Bęczkowski kl. 7b
klasy 6: Bartosz Olichwier kl. 6b
klasy 5: Franciszek Wojciechowski kl. 5b
klasy 4: Jakub Janowski kl. 4a
Pozostali finaliści konkursu:
kl. 8: Michalina Piasecka kl. 8a; Antoni Zegarski kl. 8b;
kl. 7: Julia Niewęgłowska kl. 7d; Milena Greń kl. 7d.
kl. 5: Emilia Niewęgłowska kl.5a; Karolina Bęczkowska kl.5a
kl. 4: Patryk Bombalak kl. 4b; Jan Młynarczyk kl. 4a; Kuba Gnat kl. 4a; Łukasz Olichwier kl. 4c.
Wszyscy jesteście dla nas zwycięzcami!
Prace finałowe uczniów klas 4, 5, 8 są do wglądu u p. E. Stróżewskiej, klas 6, 7 u p. M. Miazgowskiej.
Wszyscy laureaci otrzymują ocenę celującą z matematyki na koniec roku szkolnego. Ponieważ Wasza praca i zaangażowanie zasługują na wyróżnienie, dyplomy i drobne upominki otrzymacie z rąk własnych p. Dyrektor Agnieszki Ruteckiej podczas zakończenia roku szkolnego.
Gratulujemy raz jeszcze i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym roku szkolnym.
Nauczycielki matematyki.