Drodzy Rodzice, Uczniowie!
Nasza szkoła włączyła się w długofalowy, ogólnopolski program edukacyjny dla szkół na temat prawidłowego pozbywania się zużytych baterii i telefonów komórkowych. Program ten inicjuje szereg wartościowych działań, mających na celu zapoznanie dzieci i młodzieży z wybranymi problemami z zakresu ochrony środowiska naturalnego.

W związku z tym, zachęcamy wszystkich do zbiórki baterii i przynoszenie ich do szkoły. Tuż po wejściu do budynku, na stoliku znajdziecie piękny, kolorowy pojemnik na te odpady. Wrzucajcie tam swoje baterie (a w domu na pewno ich nie brakuje;). Szczególnie mocno zachęcamy także do przynoszenia starych, zużytych i niepotrzebnych już telefonów komórkowych. Każdy, kto ma taki na zbyciu może przynieść go do p. M. Kowalczyk, która zbiera je do specjalnie przygotowanego na ten cel pudełka. Program  trwa cały rok szkolny, a pod koniec Placówki Oświatowe biorą udział w Miesiącu Finałowym zbiórki zużytych baterii oraz telefonów komórkowych, po zakończeniu którego przyznawane są bony, jako forma nagrody. Warto więc wesprzeć naszą szkołę! Gorąco zachęcamy!