logografika wydarzenia Biegam z czystą przyjemnością

Nasza szkoła 9 kwietnia w pochmurny i deszczowy poranek znów pokazała, że siła zaangażowania i kreatywności czynią cuda.

Naszym zapałem rozgoniliśmy chmury i udało się ... !
1 edycja "Biegam z czystą przyjemnością" już za nami.

To pierwszy event w historii polskich imprez masowych, który powstał z idei dbania o czysty sport.

To projekt charytatywny łączący świat sportu zawodowego i amatorskiego, w którym ważne są cele: wsparcie finansowe sportowców, zaktywizowanie Polaków do ruchu w pandemii oraz edukacja o negatywnych skutkach dopingu.

Bo przecież sport - szczególnie ten amatorski - powinien być uprawiany dla czystej przyjemności!

Pomysłodawcą i głównym organizatorem biegu jest Polska Agencja Antydopingowa – Polada.
Bardzo dziękujemy za możliwość włączenia się naszego miasta do tak wspaniałej i szlachetnej inicjatywy. Liczymy na dalszą współpracę.

Wydarzenie odbyło się w ramach akcji #PlayTrueDay organizowanego przez World Anti-Doping Agency.

To dzięki zaangażowaniu naszej szkoły, w tym roku do 9 lokalizacji w całej Polsce, dołączył również Grodzisk Mazowiecki.

Ambasadorką imprezy była Luiza Złotkowska.
Dziękujemy za przybycie i super zabawę z nami !!!!

Za pomoc w organizacji eventu dziękujemy:
- OSiR - Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki
- Akademia Piłkarska Legii Warszawa
- Klub piłkarski "Pogoń Grodzisk Mazowiecki"
- UKS Sparta
- Grodziski Klub Żeglarski Czysty Wiatr
- DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki

W spotkaniu na Stawach Walczewskiego wziął udział Burmistrz Grodziska Mazowieckiego - Grzegorz Benedykciński, który objął naszą imprezę swoim patronatem.

Zdjęcia cz.1
Zdjęcia cz. 2