Pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Samorządu Uczniowskiego odbyło się 29 września. Wzięli w nim udział przedstawiciele – przewodniczący klas IV – VIII.
Było to spotkanie organizacyjne. Rozmawiano o tym, na czym polega działalność i funkcjonowanie SU. Uczniowie klas starszych dzielili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami z młodszymi kolegami i koleżankami.

Został omówiony kalendarz pracy szkoły oraz przepisy i regulaminy obowiązujące na terenie placówki.
Na zebraniu, poprzez głosowanie, udało się wybrać nowych przewodniczących szkoły. W tym roku szkolnym funkcję tę powierzono Lenie Frączak z kl. 8c i Janowi Bęczkowskiemu z kl. 8b.
Spotkanie było bardzo owocne. Przyniosło wiele nowych pomysłów, które członkowie SU wraz ze społecznością uczniowską naszej ,,Szósteczki” postarają się zrealizować w bieżącym roku szkolnym.
Póki co zapału i energii nie brakuje.
Członkowie SU