Spotkanie z autorką książki Biedronka szuka przyjaciela - pisarka podpisuje swoje książki

26 kwietnia dzieci przedszkolne, uczestniczyły w spotkaniu z  autorką książek dla dzieci - panią Wiktorią Juszczel. Podczas spotkania pisarka przybliżyła małym czytelnikom swoją twórczość.

Opowiadała w jaki sposób powstawały jej nowe książki i odpowiadała na pytania dzieci. Przedszkolaki wysłuchały  książeczki pt.: "Biedronka szuka przyjaciela" czytanej przez autorkę. Spotkanie upłynęło w miłej, radosnej atmosferze, a dzieci nagrodziły gościa gromkimi brawami. Pełne emocji spotkanie zakończyło się wpisywaniem dedykacji do zakupionych przez dzieci książek autorki.
Mamy nadzieję, że  spotkania z pisarzami będą aktywną zachętą do czytania, bo każdy chętniej sięga po książkę, której autora poznał osobiście.

Wiktoria Juszczel - strona autorska