przedszkolaki na belkach słomy pośród dyń na farmie dyń

2 października grupa 0c wybrała się na pierwszą wycieczkę w tym roku szkolnym. Punktualnie o 8 wsiedliśmy do naszego busa i pojechaliśmy do Powsina. Dla niektórych dzieci to była pierwsza wycieczka autokarowa bez rodziców, więc przeżycia były ogromne. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji. Zaczęliśmy od karmienia zwierzątek - króliki, gęsi, kozy, a nawet rodzina alpak chętnie jadły przygotowane przez opiekunów przysmaki.

Jeździliśmy na quadach, bawiliśmy się na tyrolce i placu zabaw i tańczyliśmy w labiryncie ze słomy. Mieliśmy okazję iść na prawdziwe pole, gdzie każdy wybrał sobie dynię. Na koniec naszej wycieczki czekało na nas ognisko z kiełbaskami. Wszystkie kiełbaski zniknęły w mgnieniu oka. Po dniu pełnym wrażeń wróciliśmy do szkoły i już nie możemy doczekać się kolejnej wycieczki.