karnawałowy rysunek - przedstawia uśmiechniętego klauna i dwoje wesołych dzieci z balonami

W karnawale, w karnawale dookoła wielkie bale, gdy orkiestra pięknie gra, dobry humor każdy ma!
12 lutego 2024 r. nasze przedszkolaki rozpoczęły ten rok z „przytupem”. Zabawę rozpoczęliśmy karnawałowym pokazem mody, gdzie każda klasa 0 prezentowała swoje stroje. Wśród nich pojawiły się postaci z bajek ale również piękne księżniczki, rycerze superbohaterowie, pszczółki, biedronki, dinozaury i wiele, wiele innych.

Bawiliśmy się w rytm znanych melodii. Odtańczyliśmy popularny taniec pszczółki Mai, macarenę, chocolate. Nie mogło oczywiście zabraknąć pociągu, który porwał do zabawy wszystkie przedszkolaki. A po balu, czekały na nas niespodzianki w salach, w postaci słodkich poczęstunków. Kto jak kto, ale przedszkolaki z Szósteczki dobrze wiedzą, jak się bawić.

Tekst i zdjęcia: Magdalena Frydryk