4.10 dzieci z grup 0a i 0b z wielką radością wzięły udział w pierwszej autokarowej wycieczce do Frajdlandii. Był to niewątpliwie bezcenny czas poświęcony wspaniałej zabawie służącej tak potrzebnej wszystkim uczniom integracji. Dzieci radośnie spędziły ten czas na powietrzu bawiąc się i dokazując. Każdy znalazł coś dla siebie. Jedni rozemocjonowani nie mogli zejść z dmuchańców, innych pochłonęły zjazdy na tyrolce.

Dla niektórych przejście trasy na parku linowym okazało się nie lada wyzwaniem. Wszyscy wzięliśmy udział w pokazie lotów sów, jastrzębia amerykańskiego, orła i sokoła prowadzonym przez doświadczonego sokolnika, pana Grzegorza, który zaskarbił sobie młodą i ciekawą publiczność. Jego opowieści o naturze drapieżnych ptaków okazały się bardzo ciekawą lekcją biologii.

Szczęśliwie pogoda dopisała, grunt, że nie padało, a słońce? Wszyscy promienieli od wewnątrz. Tego wszystkim nam było trzeba:)