ziewający chłopiec w piżamie siedzący na łóżku

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły na Dzień Piżamy! Odbędzie się on 7 października 2022r (piątek). W tym dniu na długich przerwach, będzie grała muzyka. Jest to Dzień Zdrowia i Dzień solidarności z dziećmi cierpiącymi na choroby nowotworowe. Dlaczego piżama? Ponieważ jest to standardowe ubranie chorych dzieci.

Wszystkie osoby chcące wziąć udział w zabawie mogą w tym dniu przyjść do szkoły w swojej ulubionej piżamie, np. typu kigurumi, szlafroku i w kapciach (ubiór zgodny z regulaminem szkoły). Możecie również zabrać ze sobą swoją ulubioną poduszkę, ale….nie zasypiajcie na lekcjach. Nie myślimy o zdrowiu, kiedy jesteśmy zdrowi. Ale jak cenne jest zdrowie poznajemy dopiero w chorobie. Dlatego liczymy na Wasze zaangażowanie. Zapraszamy do udziału w akcji!