Radosne_dzieci_w_togach_i_z_biretami_w_rękach_

12 października 2023 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość  Pasowania na ucznia. Pani Dyrektor powitała przybyłych gości, uczniów klas pierwszych, nauczycieli oraz rodziców. Dzieci przedstawiły program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Zapewniali także, że znają szkolną rzeczywistość i są gotowi podejmować uczniowskie wyzwania. To był egzamin, który zdali na szóstkę. Nasze Pierwszaki spisały się na medal i zostały uroczyście przyjęte przez Panią Dyrektor do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 6.

Na koniec rozeszliśmy się do klas, gdzie nastąpiło uroczyste rozdanie legitymacji oraz znaczków naszej szkoły. Zwieńczeniem tego ekscytującego dnia było wspólne zjedzenie tortu.