Szanowni Państwo,

Na mocy ustawy z dnia 12 kwietnia 2019 r. o opiece zdrowotnej nad uczniami (Dz. U. poz. 1078), w szkole zostanie zorganizowana profilaktyczna opieka stomatologiczna.

Placówką upoważnioną do realizacji świadczenia stomatologicznego jest Centrum Medycznym Corten Medic – Warszawa ul. Dunikowskiego 10. (umowa z dnia 09.09.2020 r. zawarta przez Gminę Grodzisk Mazowiecki – organ prowadzący)

Opieką stomatologiczną w ramach, której zostanie przeprowadzony przegląd stomatologiczny, instruktaż higieny jamy ustnej, fluoryzacja - objęci są wszyscy uczniowie klas I-VIII.

W związku z powyższym proszę rodziców o złożenie stosownego oświadczenia o wyrażeniu zgody na wykonanie dziecku profilaktyki stomatologicznej przez personel medyczny Centrum Corten Medic.

Jeżeli rodzic nie wyraża zgody nie wypełnia oświadczenia.

Prosimy chętnych rodziców o wydrukowanie (czyste druki są na recepcji przy wejściu do szkoły) i zwrot podpisanego oświadczenia do wychowawcy do dnia 19.10.2021 r. (do godziny 12)
Miejsce odbycia profilaktyki będzie ustalone po ustaleniu ilości chętnych osób (miejsca wskazane w oświadczeniu)
Oświadczenie można również pobrać pod poniższym linkiem:

Oświadczenie Rodzica

Broszura_Bezpłatna Stomatologia Dziecięca