Na niebieskim tle biały bałwanek . Dookoła informacje dotyczące zimowiska organizowanego w SP6 w czasie ferii

Szanowni Rodzice!
Informujemy, że w naszej szkole będą odbywały się półkolonie zimowe w terminach:
I tydzień 31.01 - 04.02.2022 r.
II tydzień 07.02 - 11.02.2022 r.

Nabór chętnych prowadzimy w dniach 10. – 26.01.2022 r. w sekretariacie szkoły. Ze względu na konieczność wcześniejszego zabukowania terminów atrakcji dla dzieci, musimy znać ilość chętnych uczestników. Dlatego bardzo prosimy o szybką decyzję i przestrzeganie ostatecznego terminu zapisu.

Dodatkowo można zapisać dziecko na opiekę świetlicową w godzinach 7.00 - 8.30 i /lub 14.30 - 16.00

Odpłatność za tydzień - 120 zł - płatność przy zapisie tylko gotówką (bez wyżywienia, zapisy na obiady na stołówce szkolnej Prima Sort) obejmuje:
- zajęcia tematyczne,
- konkursy,
- wycieczki autokarowe
- kino
- wyjście do sali zabaw
- wyjście do pizzerii/McDonalds
- rozgrywki sportowe i zabawy rekreacyjne,
- inne atrakcje

Zapisy i opłata w sekretariacie szkoły w dniach 10. – 26.01.2022 r. w godz. 8.15 - 15.00.
Należy również zapoznać się z regulaminem półkolonii
Szczegółowy program_pobierz pdf

Organizacja zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży w naszej szkole odbywać się będzie w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa zgodnych z wytycznymi GIS, MZ i MEN_pobierz pdf

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Karta uczestnika półkolonii_pobierz pdf