Logo/(napis) projektu Zbieraj baterie i telefony

Drodzy Rodzice i Uczniowie!
W roku szkolnym 2022/2023 kontynuujemy udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym dla szkół na temat prawidłowego pozbywania się zużytych baterii i telefonów komórkowych. Program ten inicjuje szereg wartościowych działań, mających na celu zapoznanie dzieci i młodzieży z wybranymi problemami z zakresu ochrony środowiska naturalnego. W związku z tym, ponownie zachęcamy wszystkich do zbiórki baterii i przynoszenie ich do szkoły. Tuż po wejściu do budynku znajdziecie piękny, kolorowy pojemnik na te odpady. Wrzucajcie tam swoje baterie (a w domu na pewno ich nie brakuje;).

Szczególnie mocno zachęcamy także do przynoszenia starych, zużytych i niepotrzebnych już telefonów komórkowych. Każdy, kto ma taki na zbyciu może przynieść go do p. Magdaleny Kowalczyk lub p. Jolanty Wiraszki, które zbierają je do specjalnie przygotowanego na ten cel pudełka. Gorąco zachęcamy i na rzecz ekologii działamy!