Kolorowe postaci z bajek filmów Disney'a

Dawno, dawno temu...za siedmioma górami...??? Nie, nic podobnego! Całkiem blisko bo w naszej szkole! 4 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Bajki, baśnie oraz fantastyczne opowieści pelne są przygód wymyślonych bohaterów, którzy walczą ze złem i pokonują wszelkie przeciwności losu. Postacie z bajek nieraz stają się przyjaciółmi na wiele

lat, I towarzyszą kolejnym pokoleniom. Ci wymyśleni bohaterowie uczą i pomagają w przezwyciężaniu przez dzieci wielu barier. W ten wyjątkowy dzień w naszej szkole zrobiło się kolorowo, wesoło, uczniowie mieli okazję do przebrania się za swojego ulubionego bohatera, a więc można było spotkać księżniczki, rycerzy, smoki, pokemony, krasnoludki, Chudego, Dżina, Alladyna, Roszpunkę, Czerwonego Kapturka i wiele innych postaci. Dzieci z klas 1-3 przygotowały występy i śpiewały piosenki ze znanych bajek, a my mogliśmy nucić razem z nimi. Piosenki niosły ze sobą ważne przesłanie o przyjaźni, wsparciu, pokonywaniu strachu, szczęścia, miłości i szacunku. Na koniec wystąpiła nasza absolwentka Zuzanna Kajka, rozpoczynająca karierę muzyczną. Tym samym dzieci miały okazję zobaczyć, że chcieć to móc, i warto walczyć o marzenia.

Zdjęcia_filmy