na niebieskim tle czerwone serce w geście serca z dłoni

Czy Wy kochani wiecie, że od 14 do 18 listopada był to w naszej Szósteczce tydzień wyjątkowy? Pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Obfitował w różne atrakcje, a jakże 😉 W poniedziałek klasy młodsze poznały bajkę o Ćwierćlandzie - mówiącą o szacunku i równości. Klasy starsze bawiły się w "tajnego przyjaciela" i pogłębiały wiedzę dotyczącą życzliwości.

Kolejną atrakcją naszego święta była Skrzynka Życzliwości, za pośrednictwem której uczniowie i nauczyciele mogli anonimowo przesłać pozdrowienia i życzenia do wybranych osób.
W czwartek wszyscy założyliśmy skrzydła życzliwości i odfrunęliśmy do krainy radości.
W piątek w naszej szkole dominował kolor żółty – kolor optymizmu.Optymizm ten widać było szczególnie na przerwach, podczas których świetnie bawiliśmy się przy muzyce.

Film_
Zdjęcia_