17. bieg POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ na starcie

Z drowym ciele zdrowy duch! Tak mówi przysłowie, a co mowi w niedzielny poranek SP6? Donośnie wołam, aby dbać o zdrowie, kondycję fizyczną, uprawiać sport na powietrzu, oraz aktywnie spędzać czas. Dlatego dziś na Stawach Walczewskiego wszystkim chętnym zaproponowaliśmy udział w 17. BIEGu POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ. Trzeba było pokonać 5 km.

Część osób biegła, część spacerowała, a każdy z uśmiechem. Wydarzenie pokazało, że potrafimy razem się bawić, tworzymy wielką rodzinę, dbamy wzajemnie o siebie, i budujemy wielopokoleniowe relacje- bowiem w Biegu brali udzial nie tylko uczniowie naszej Szósteczki, ale również rodzice i dziadkowie, i mieszkancy naszego miasta. Za pomoc w zorganizowaniu Biegu dziękujemy Burmistrzowi Grodziska Mazowieckiego, Grodziskiej Dogoni, OSiR, Policji, Pogotowiu Ratunkowemu, Szkolnemu Klubowi Wolontariatu, i wszystkim biegnącym dziś osobom. Spisaliśmy się na 6!!!