słoiki z dekoracją jesienną

Gdy nadeszła jesień i przyniosła nam swoje podarki, uczniowie klas 1-3 przystapili do jesiennego konkursu. Należało zamknąć jesień w słoiku, i stworzyć najpiękniejszy znicz. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności plastycznych, estetycznych, a także cele edukacyjne -wtórne wykorzystywanie szkła, czyli recykling. Honorowym Patronem naszego konkursu została firma Feniks Recykling SP. Z O.O, która była sponsorem nagród dla zwycięzców.

Na rozdaniu nagród mieliśmy przyjemność gościć Pana Łukasza Jaroszewicza, przedstawiciela firmy Feniks.
Forma konkursu przypadła do gustu uczestnikom oraz spodobała się naszemu Patronowi firmie Feniks, a zatem... wieść niesie, że już za momencik będziemy czarować w zimowym konkursie, ale o tym dowiemy się niebawem.
Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie jesiennym serdecznie gratulujemy!
Tymon Bednarek klasa 3a
Maja Oracka Klasa 3a