rysunek przedstawia chór dziecięcy

22 listopada 2023 roku odbył się XVII Międzyszkolny Festiwal Piosenki "Śpiewaj razem z nami", którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 4 w Grodzisku Mazowieckim. Dziewiętnaścioro uczestników z grodziskich szkół zaprezentowało swoje wokalne umiejętności na scenie Centrum Kultury. Poziom wykonawców był bardzo wysoki a repertuar wymagający. Jury po długich obradach przyznało wyróżnienia i nagrody.

Mamy zaszczyt poinformować wszystkich, że I miejsce w kategorii solista zdobyła, a właściwie przepięknie wyśpiewała Maja Romaniuk z klasy VIII B, wykonując przepiękny utwór pt. "List do Matki". W oryginale śpiewała tę piosenkę znakomita Violetta Villas. Drugie miejsce w tej samej kategorii otrzymała Oliwia Rewa z klasy VI B za cudowne wykonanie piosenki pt. "Księżniczka" z repertuaru Sylwii Grzeszczak. Jury zauważyło i uhonorowało wyróżnieniem naszą najmłodszą uczestniczkę konkursu - Zosię Matusiak z klasy V A, która z wielkim zaangażowaniem zaśpiewała piosenkę "Wierna, odważna i prawa" z filmu "Mulan". Dziewczynki zostały przygotowane do konkursu przez panie: Aleksandrę Chyziak oraz Katarzynę Tryniszewską. Ogromnie się cieszymy i gratulujemy zwyciężczyniom. Jesteśmy z Was bardzo dumni! Brawo! Życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Katarzyna Tryniszewska