Czysty świat wokół nas - logografika

W piątek 17.11 odbył się finał szkolnego konkursu ekologicznego pn. „Czysty świat wokół nas”. W zmaganiach nt. wiedzy z zakresu ekologii, ochrony środowiska, postaw proekologicznych wzięło udział po 3 uczniów z klas 4-8, którzy w I etapie zajęli miejsca na podium. Wszyscy uczniowie po raz kolejny zmierzyli się z pytaniami w quizie opracowanym w aplikacji Kahoot.

Taka forma spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów i wywołała niemałe emocje.

Finał pozwolił wyłonić laureatów naszego szkolnego konkursu, a szczegółowe wyniki prezentujemy poniżej. Bardzo nas cieszy, że w uczniach naszej szkoły coraz mocniej budzi się świadomość ekologiczna i wiedza z tego zakresu nie jest im obca. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie oraz zwycięzcom bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Klasa 4:
1. Franciszek Matczuk 4b