chór dzieci ubranych w mikołajowe stroje

Za nami kolejne kolędowanie w kościele na ul. Piaskowej. Nasz chór w otoczeniu innych wybitnych zespołów wykonał kolędę i pastorałkę.
Magia Świąt Bożego Narodzenia powoli odchodzi, ale dzięki temu występowi pozostanie w naszych sercach na długo. Ogromna liczba młodych adeptów muzyki pod kierunkiem pani Aleksandry Chyziak pokazała, że szkolny chór na równi występował z profesjonalistami.

Cieszymy się, że każdego roku jesteśmy zaproszeni i godnie reprezentujemy szkoły podstawowe.
Uczniowie w mikołajowych czapeczkach pokazali, że piękno tkwi w prostocie. Poczuliśmy moc tej magii wiary i przekonania, że dobro zawsze zwycięża, że na każdego czeka prezent a wspólne chwile jednoczą dobrych ludzi wokół pięknych i ważnych spraw.

Zapraszamy do obejrzenia fotrelacji - Marcin Masalski