Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Bezpieczne ferie zimowe 2023” .

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do poszerzenia wiedzy w zakresie bezpiecznego spędzania czasu podczas wypoczynku, propagowanie zasad bezpiecznego wypoczynku w okresie ferii zimowych, bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania oraz w ruchu drogowym jak również rozwinięcie umiejętności plastycznych uczestników.

ORGANIZACJA I PRZEBIEG KONKURSU:

1. Prace konkursowe składamy do 6.02.2023 (poniedziałek), w sali nr 2.
2. Konkurs przeznaczony dla uczniów klas I – VIII.
3 . Praca konkursowa powinna nawiązywać do tematu konkursu jakim jest bezpieczny wypoczynek w czasie ferii zimowych.
3. Praca powinna przedstawiać ilustrację wykonaną dowolną techniką płaską (farby, pastele, akwarele, kredki, flamastry, wyklejanie), format pracy A3 lub A4).
4. Uczestnik może zgłosić jedną pracę, która powinna być podpisana na odwrocie: imię, nazwisko, klasa.
5. Praca konkursowa oceniana będzie według kryteriów: zgodność pracy z tematem, indywidualne wykonanie, estetyka.
6. Praca zgłoszona do konkursu, zostanie oceniona przez komisję konkursowa składającą się z Pani Dyrektor, opiekunów samorządu i nauczycieli plastyki.
7. Nagrody zostaną wręczone podczas apelu porządkowego dnia 08.02.2023 (środa).