Olimpiada antysmogowa 2023 - baner reklamowy

Więcej informacji w regulaminie: https://olimpiadaesa.nask.pl/ II Ogólnopolska Olimpiada Antysmogowa
Serdecznie zapraszamy Uczniów klas 7-8 zainteresowanych tematyką ekologiczną do wzięcia udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej– Konkursu Wiedzy o Powietrzu i Zmianach Klimatu!

Olimpiada składa się z 3 etapów. Zadaniem uczestników jest rozwiązanie testu zawierającego 40 zadań wielokrotnego wyboru i innych zadań zgodnych z zakresem tematycznym Olimpiady udostępnionym na platformie konkursowej Edukacyjnej Sieci Antysmogowej.
Harmonogram Olimpiady:
I etap — etap szkolny: 30 marca 2023 r., godz. 10
II etap — etap wojewódzki: 13 kwietnia 2023 r., godz. 10
Finał — etap ogólnopolski: 27 kwietnia 2023 r., godz. 10
Ogłoszenie wyników: do 10 maja 2023 r.
Rejestracji uczniów do konkursu dokonuje nauczyciel chemii- pani Jolanta Wiraszka.
Chętni uczniowie do 6 marca br. muszą dostarczyć do pani Jolanty podpisaną przez rodziców lub prawnych opiekunów zgodę na przetwarzanie danych osobowych i udostępnianie wizerunku.