Pani Ania Grabowska oprowadzająca grupę uczniów po wystawie prac uczniów

Ogromnie, z całego serca gratuluję i zarazem dziękuję Wam, moi kochani Uczniowie z klas 4,5,6,7 za pracę, której zwieńczeniem była zorganizowana przeze mnie 3-dniowa wystawa, oddająca hołd wielkiemu, wszechstronnie utalentowanemu człowiekowi, artyście - Leonardowi da Vinci, którego rocznica urodzin przypada w dniu 15.04.

Dzień ten obchodzony jest na całym świecie, jako ŚWIATOWY DZIEŃ SZTUKI. Jestem niezmiernie dumna, że swoim zaangażowaniem, cierpliwością, kreatywnością przyczyniliście się do powstania tylu pięknych prac, którymi pragnę pochwalić się przed całym światem. Dziękuję, że dajecie radę realizować moje szalone pomysły, niejednokrotnie zrodzone pod wpływem impulsu, chwili, pomysły, które nie zawsze są proste w wykonaniu i wymagają dużego zaangażowania z Waszej strony, przygotowania materiałów. Dziękuję, że pomimo krótkiego czasu lekcji, bo 45minut nie zrażacie się do moich pomysłów, które wymagają poświęcenia kolejnej i jeszcze jednej lekcji. Najpiękniejsze jest to, że wszystko, co powstaje, jest indywidualną, samodzielną pracą każdego z Was. Jestem szczęśliwa mogąc z Wami pracować i nie przestanę wymyślać kolejnych....szalonych tematów, którym wiem, że sprostacie i nadal będziecie mnie niesamowicie zaskakiwali.
Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję, macie dużą moc oraz ogromny potencjał twórczy, który widzę w każdym z Was Razem sprawimy, że sztuka będzie za każdym razem odkrywana przez Was na nowo, że będzie wzbogacała Wasze życie i tym samym dostarczała Wam dużo radości.
Anna Grabowska- nauczycielka plastyki