tytułowy slajd prezentacji konkursowej Edukreator na Mazowszu 2023 r.

Grodziska Szóstka czeka na kolejną edycję mazowieckiego konkursu dla kreatywnych szkół.

W tym roku nasza szkoła nie mogła zdobyć tytułu kreatywnej szkoły na Mazowszu, gdyż otrzymaliśmy taki laur w 2022, ale aby nie zapomnieć naszych działań pani Dominika Świderska i pani Ania Wojciechowska przygotowały prezentację. Wysłaliśmy do Warszawy, aby pokazać iż nasze działania są systematyczne, wpisane w program profilaktyczno- wychowawczy,

realizowane na zajęciach przedmiotowych i na spotkaniach po lekcjach. Dwa razy zdobyty tytuł zobowiązuje, a i nasza praca wynika z serca. Jury konkursu było pod wrażeniem ogromu działań i wyraziło nadzieję, że za rok złożymy aplikację. Regulaminu nie można nie respektować, ale głos z prezydium z Warszawy chwalący za podjęte działania to docenienie każdego ucznia i nauczyciela, rodzica i opiekuna. To kreatywna wspólnota ze Sportowej zasłużyła na te miłe słowa, które ja miałam zaszczyt wysłuchać. Obiecałam, że na pewno tak zrobimy, aby oddać nasz podziw dla zaangażowania wychowawców i nauczycieli oraz uczennic i uczniów, którzy na każdą innowacyjną, kulturalną, artystyczna inicjatywę mówią TAK! Obejrzyjmy razem te slajdy i trzymajmy kciuki za przyszły rok.

Dyrektor szkoły: Agnieszka Rutecka

Prezentacja "Edukreator na Mazowszu" 2023