rysunek przedstawia żółty autobus z radosnymi buziami dzieci

13 grudnia w ramach mikołajek klasy 6 b oraz 7 a pojechały na wycieczkę do Warszawy. W programie naszej wycieczki było m.in.zwiedzanie Stadionu Narodowego. Siedząc na trybunach i patrząc na telebimy poczuliśmy się jak prawdziwi kibice. Podczas zwiedzania nasza Pani przewodnik zapoznała nas z trasą kibica. Odwiedziliśmy wszystkie miejsca stadionu, z których korzystają piłkarze podczas rozgrywek tj. boisko, trybuny, sale do udzielania wywiadów po zakończonych meczach, sale do masaży i kąpieli, szatnie, itp.

Mogliśmy również wykonać zdjęcia z koszulkami ulubionych piłkarzy.

Jest wśród nas wielu kibiców piłki nożnej, dlatego wizyta na tym stadionie była dla nas miłym doświadczeniem.

Kolejnym punktem programu była wizyta w Hangarze 646. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora skorzystaliśmy z takich atrakcji jak skakanie z wysoka na wielką poduchę napełnioną powietrzem, wykonywaliśmy też różne akrobacje - fikołki czy salta. To prawdziwa frajda. Godzina naszej zabawy minęła bardzo szybko. W drodze powrotnej do szkoły nie zabrakło oczywiście wizyty w McDonald’s, na który z wielką niecierpliwością wszyscy czekali.

Uważamy, że wycieczka była bardzo udana. Zobaczyliśmy wiele interesujących miejsc. Panowała miła atmosfera. Zrobiliśmy sporo pamiątkowych zdjęć. Pomimo zmęczenia oraz oszołomienia natłokiem wrażeń wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Tekst i zdjęcia: Joanna Wszelaka