logografika Dzień Pluszowego Misia

W Naszej Szósteczce jak zwykle dzieje się wiele a piątek 25.11 należał do Pluszowego Misia. Świętowaliśmy jego 120 urodziny. Z tej okazji odwiedziły Nas dwa misie. Nasi najmłodsi poznali historię powstania pluszowego misia, mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą misiów z bajek oraz zaprojektować swoją własną maskotkę. Od dzieci dowiedzieliśmy się, że misie są dla nich ważne każdego dnia.

Wtedy kiedy jest im smutno czy wesoło, kiedy się czegoś boją oraz kiedy kładą się spać. Przytulanie misia daje im szczęście. Nie zawsze jednak możemy mieć ze sobą tego pluszowego misia, dlatego zadbaliśmy o to, żeby każdy z Nas mógł nosić misia na szczęście w postaci przypinki. Dziękujemy radzie rodziców za wsparcie w możliwości stworzenia przypinek dla każdego ucznia w naszej szkole.

Jak co roku przyłączyliśmy się do zbiórki, którą organizowała fundacja „Mam marzenie”. Przyniesione przez dzieci nowe maskotki, gry planszowe i artykuły plastyczne zostały dostarczone do fundacji i już trafiły na dziecięce oddziały szpitalne. Za Wasze ogromne serca bardzo dziękujemy!