Zdjęcie przedstawia Zamek Królewski w Warszawie

We wtorek 22 listopada razem z klasą 4b pojechaliśmy na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem była wizyta w Zamku Królewskim, gdzie odbyły się lekcje muzealne. Utrwaliliśmy naszą wiedzę o królach Polski, a także dowiedzieliśmy się sporo nowych rzeczy. Poznaliśmy różne tajemnice i ciekawostki dotyczące Zamku oraz jego mieszkańców. Na końcu lekcji był quiz z wiedzy.

Wszyscy dobrze odpowiadaliśmy na zadawane pytania. Przewodnicy byli pod dużym wrażeniem 😊 Po wizycie w Zamku Królewskim pojechaliśmy do parku trampolin AIRO. Najpierw przeszliśmy szkolenie z zakresu bezpieczeństwa a następnie odbył się trening pod okiem wykwalifikowanej kadry. Po tych obowiązkowych punktach przyszedł czas na to, co najfajniejsze 😊 W końcu wszyscy mogliśmy szaleć ! Zabawy na trampolinach, skoki do basenów z gąbkami, ścianki wspinaczkowe- wszystkie atrakcje sprawiły nam ogromną przyjemność! Po długim i aktywnym dniu wszyscy cali i zdrowi wróciliśmy autokarem pod szkołę. Było naprawdę super! Lubimy takie wycieczki !

Uczniowie klasy 7b