załoga św. Mikołaja

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej Szósteczce podtrzymujemy mikołajkową tradycję.
Dzięki uprzejmości Rady Rodziców i w tym roku odbyły się Mikołajki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.
Nasi najstarsi uczniowie pokazali, że potrafią być samorządni i samodzielni. Być super przykładem dla innych.

Od samego rana w klasach i na korytarzach królował kolor czerwony - dzieci i nauczyciele tradycyjnie ubrali w mikołajkowe czapki lub bluzki w kolorze czerwonym.
Reprezentacja najstarszych uczniów – mikołajkowy korowód złożony z Renifera, Elfa, Pani Mikołajowej i Świętego Mikołaja, z koszem pełnym słodkości, odwiedził wszystkich uczniów naszej szkoły.
Dziś w szkole panowała niesamowita atmosfera. Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył świąteczny nastrój.

Oby więcej takich dni w naszej szkole :-)