stypendyści sportowi SP6 z p. dyrektor Agnieszką Rutecką

Od wielu już lat Burmistrz Miasta i Gminy Grodzisk Mazowiecki, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Biuro Oświaty Gminy Grodzisk Mazowiecki docenia i wspiera młodych sportowców. W tym roku podczas uroczystej gali, która odbyła się 07.12.2022 w Mediatece nagrodzono 43 osoby. Wśród nich Szkolne Stypendium Sportowe otrzymali nasi szóstkowi sportowcy:

- Marcel Gurgul z klasy 5a – UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki
- Borys Bortniak z klasy 5c - UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki
- Stefan Gozdek z klasy 6b - UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki
- Przemysław Kocan z klasy 7b – UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki

Szkolne Stypendia Sportowe przyznano uczniom – sportowcom, którzy godzą trenowanie z nauką i osiągają bardzo wysokie wyniki na zawodach lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych.

Gratulacje dla rodziców, trenerów oraz przede wszystkim dla Was - sportowców.

Życzymy kolejnych wysokich lokat zdobywanych dzięki determinacji i pasji, spełnienia marzeń, zdrowia i wytrwałości w dalszych zmaganiach.

Niech Wasze dotychczasowe sukcesy mobilizują innych do podnoszenia poprzeczki i zdobywania najwyższych laurów.

Szczególne życzenia ślemy do Przemysława Kocana – Przemku wracaj szybko do zdrówka, do szkoły i na zawody!

Zdjęcia z gali

Ps. Zdjęcia z gali dostępne już za chwilę u nas na stronie - dzięki uprzejmości Rodziców nagrodzonych uczniów oraz Radiu Bogoria.