dyplom/wyróżnienie kreatywna szkoła na Mazowszu

Chwalimy się!!!!

Konkurs „Edukreator na Mazowszu” rozstrzygnięty.

I jesteśmy niezwykle dumni, ponieważ w tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „Kreatywna szkoła podstawowa".

Zadaniem nauczycieli było przedstawienie swoich dokonań za ubiegły rok szkolny, ukazujących kreatywność i pomysłowość w prowadzeniu lekcji i zajęć szkolnych oraz umiejętność inspirowania uczniów, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień kulturowych.

Nagrodzone szkoły doceniono za dbanie o kreatywny rozwój ucznia poprzez upowszechnianie kultury, a także wsparcie naukowo-pedagogiczne nauczycieli, stworzony system zajęć pozalekcyjnych, zbudowaną infrastrukturę oraz dostępne pomoce dydaktyczne.

To wyróżnienie jest dla nas tym bardziej ważne, gdyż utrzymaliśmy poziom najbardziej kreatywnej szkoły na Mazowszu.

Wiemy, że nie spoczniemy teraz na laurach i kolejne nasze pomysły będą jeszcze lepsze, zaskakujące i pomysłowe. To tylko dodało nam wiatru w skrzydła.

Zdjęcia z gali wręczenia nagród