kolorowe maski teatralne

21 marca świętowaliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji z klasą 8d przygotowaliśmy dla uczniów naszej "szósteczki" wyjątkowy apel. Nauczycieli, uczniów i codzienne życie w szkole przedstawiliśmy w komediowy i muzykalny sposób, by umilić wszystkim ten wiosenny dzień. Pod czujnym okiem Pani Anety Rębiś udało nam się perfekcyjnie przedstawić napisany przeze mnie i Panią Anetę scenariusz.

Dzięki zaangażowaniu Pana Sylwestra Stankiewicza i naszego technicznego Mateusza Małyszko profesjonalnie zgraliśmy się z muzyką.

Za niesamowite i zabawne rekwizyty odpowiadają uczniowie 8d, których aktorski talent i kreatywność zapiszą się na kartach historii tej szkoły. Cieszymy się, że nasza szkoła może być dla nas inspiracją każdego dnia. Mam nadzieję, że nasza "szóstkowa" społeczność bawiła się tak dobrze jak my.

Dziękuję za tak ciepłe przyjęcie naszego skeczu. Bądźcie gotowi na więcej.
-Oliwia Kalicińska 8d