Baner akcji Paczuszka dla Maluszka

Paczuszka dla maluszka to świąteczna akcja zorganizowana po raz kolejny w naszej szkole. W tym roku społeczność szkolna zbierała dary dla Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Stowarzyszenia dla Dzieci i Młodzieży „Inspiracja” w Grodzisku Mazowieckim. Zebraliśmy artykuły higieniczne, artykuły gospodarstwa domowego, podstawowe materiały szkolne, akcesoria zimowe.

Dary zostały przekazane 21 grudnia do podopiecznych grodziskiej placówki znajdującej się pod opieką Fundacji Małych Stópek, której misją jest ochrona każdego nienarodzonego dziecka oraz promocja szczęśliwego i odpowiedzialnego rodzicielstwa.

Składamy serdecznie podziękowania wszystkim ludziom o wielkich i wrażliwych sercach i ogromnej wrażliwości na potrzeby dzieci i młodzieży. Życzymy wesołych, radosnych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

Tekst: Tomasz Tarczyński