3_MAJA_-_OBCHODY_MIEJSKIE.jpg

Śpiewająca dziewczynka za dziewczynką na kolorowym tle rozrzucone  nutki

W dniu 23.04.2024 r. w grodziskim Centrum Kultury już po raz piąty odbył się finał Gminnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej "Keep Calm and Sing a Song".

W tym roku pierwszy raz zmagania wokalne podzielone były na dwie kategorie wiekowe- pierwsza dla dzieci z klas 3-5 i druga dla uczniów klas 6-8. Nasze niezawodne konferansjerki, panie Anna Lipner oraz Iga Barańska

Dyrektor Agnieszka Rutecka w studiu  Rafdia Bogoria

Zachęcamy do wysłuchania wywiadu Radia Bogoria przeprowadzonego z Panią Dyrektor Agnieszką Rutecką. Rozmowa miała miejsce  dziś w programie Gość Poranny Radia Bogoria, o godzinie 7.45.

Rozmowa  z  Dyrektor Agnieszką Rutecką w  programie Gość Dnia Radia Bogoria_23.04.2024 r. g. 7.45.

Zjęcie z profilu FB Radia Bogoria

Plakat_GDM_pion.jpg

zdjęcie przedstawia ujęcie z przedstawienia Czerwony Kapturek

16.04.2024 r. uczniowie z klasy 3d pod opieką p. Iwony Zwierzchowskiej przygotowali i zaprezentowali klasom 0-3 przedstawienie pt."Czerwony Kapturek". Widownia była zachwycona grą aktorską swoich kolegów. Wszyscy podziwiali piękne stroje i scenografię. Aktorzy za swój występ zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

listy z kanałów strona tytułowa książki Hanny Dziarskiej

To co było wczoraj już przeminęło, dni, ludzie, ich przyjaźnie, przeżycia, już do nas nie powrócą. To co mamy dziś chwytamy i czerpiemy garściami aby jutro nikt nie zapomniał o tym co było.