logografika szkolnej grupy radiowej

Światowy Dzień Radia to święto obchodzone od 2012 roku z inicjatywy Hiszpanii, proklamowane przez UNESCO. Dzień ten upamiętnia inaugurację działalności rozgłośni Narodów Zjednoczonych, która powstała w 1946 roku.

UNESCO chce zwrócić uwagę na znaczenie radia jako środka komunikacji na świecie, zarówno w krajach rozwiniętych, gdzie stacje radiowe wykorzystują nowe technologie jak i w krajach rozwijających, gdzie radio stymuluje rozwój społeczeństwa.

Nasze radio tworzy radosną atmosferę na przerwach, pozwala szybko dotrzeć z informacjami do całej społeczności, edukuje, rozwija pasje i promuje nasza placówkę.

Twórca i miłośnikom naszego radia życzymy nowych pomysłów, ciekawych rozmówców i audycji, dobrej zabawy i ogromu sił do pracy. Słowa uznania dla pana Sylwestra Stankiewicza i pani Anety Rębiś za tworzenie, rozwijanie i angażowania radia w życie szkoły. Brawo Wy i cała Wasza ekipa najmłodszych radiowców :)

Oto kilka zdjęć z radiowych przerw w obiektywie wszak dziś ostatki to było karnawałowo