Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
W związku ze Świętem Szkoły, który obchodzony jest w naszej placówce 1 października zmieniona zostaje organizacja pracy szkoły.
Poniżej plan pracy na najbliższy piątek:

Klasy IV – VIII
8.00 - 9.00 zajęcia z wychowawcami w salach lekcyjnych poświęcone patronowi - Szarym Szeregom
9.00 krótki apel z pieśnią szkoły i hymnem
Do godziny 10.45 klasy pod opieką nauczycieli sukcesywnie będą wychodziły ze szkoły na grę terenową.
Trasa gry kończy się w Parku Skarbków, gdzie uczestnicy za udział w wydarzeniu utrzymają znaczek i dyplom.
Zakończenie uroczystości przewidywane jest około godziny 12.00 na ulicy Sportowej przed budynkiem szkoły, skąd nastąpi bezpieczne rozejście się uczniów do domów.

Klasy I – III
9.00 – 10.00 zajęcia z wychowawcami w salach lekcyjnych poświęcone patronowi - Szarym Szeregom,
10.00 - krótki apel z pieśnią szkoły i hymnem
10.15 – 13.00 zajęcia z wychowawcami (wyjście na krótką trasę np. pod pomnik lub na cmentarz)
godzina 13.00 zakończenie wydarzenia przed szkołą, skąd nastąpi bezpieczne rozejście się uczniów do domów lub na świetlicę.