ozdoby bożonarodzeniowe - aniołki z papieru kolorowego

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie na wykonanie ozdoby świątecznej. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie ozdoby na Święta Bożego Narodzenia, może to być np.: stroik, bombka, choineczka, wieniec świąteczny itp.

Ozdoba może być wykonana z dowolnych materiałów, w dowolnej wielkości. Powinna być trwała, czyli taka, którą można przenosić bez uszczerbku w jej wyglądzie.

Ozdoby bożonarodzeniowe wykonujemy dowolną techniką z możliwością zastosowania techniki mieszanej, preferowane jest użycie materiałów naturalnych, tj.: drewno, sznurek, suszone owoce, papier, różnego rodzaju ziarna itp.
Każdy uczestnik może przedstawić jeden projekt.
Stworzone na konkurs prace powinny być podpisane przez autora wg wzoru: imię i nazwisko, klasa.

CELE KONKURSU:
- rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów;
- rozwijanie wrażliwości estetycznej;
- stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych;
- powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych;

TERMIN I WARUNKI DOSTARCZENIA PRAC:
Prace należy dostarczyć do 10 GRUDNIA 2022 r.
Klasy 1-3 do p. Marty Wilk, klasy 4-8 do p. Joanny Wszelakiej

OCENA PRAC I ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD:
O wyłonieniu zwycięzców konkursu zdecyduje Komisja Konkursowa powołana przez organizatora.
Prace oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami:
- oryginalność
- pomysłowość
- estetyka wykonania
Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 15 grudnia 2022 roku. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zatrzymania prac. Wszystkie prace konkursowe zostaną przekazane na kiermasz bożonarodzeniowy, z którego całkowity dochód przeznaczymy na szczytny cel.