kolorowe postaci dzieci trzymających się za ręce

30 listopada w naszej szkole, odbyło się niezwykłe wydarzenie, którego bohaterami były nasze najmłodsze dzieci - pierwsza ważna przedszkolna uroczystość. Pasowanie na przedszkolaka. Na szczególną uroczystość przybyli szczególni goście: rodzice, dziadkowie, rodzeństwo naszych maluchów, oraz Pani Dyrektor.

Dzieci prezentowały się rewelacyjnie, a podczas części artystycznej udowodniły, że wcale nie przychodzą do naszej szkoły tylko po to, aby się bawić.

Były wierszyki, piękne piosenki a nawet taniec, w niejednym oku mam pojawiły się łzy wzruszenia, nasze przedszkolaki to prawdziwa duma.

Pani Dyrektor oceniła występ maluchów na ,,Szóstkę z plusem”. Przedszkolaki cieszyły się z gratulacji od Pani Dyrektor, ale najbardziej z nagród, które dostały, a było ich aż cztery. Pierwsza to przepyszne torty, które wjechały na salę z zapalonymi racami, druga to ,,kosmiczne” ołówki do nauki pisania, trzecia to pamiątkowa przypinka z pasowania a czwarta zaskoczyła nie tylko dzieci, ale wszystkich przybyłych gości. Każda grupa przygotowała krótki film, o swojej codzienności.

Jest czym się chwalić, więc się chwalimy, zapraszamy wszystkich do wspólnego oglądania.