11.12.2022 r. nasza szkoła miała swój udział w Mikołajkach zorganizowanych na Hali Widowiskowej. Drużuna Św. Mikołaja z Szósteczki przygotowała dla dzieci stanowisko do zabaw z elementami SI oraz stanowiska do gier planszowych. Maluchy wraz ze swoimi rodzicami odwiedzały nasz licznie i świetnie się bawiły na torach przeszkód, ścieżkach sensorycznych. Korzystały z bogatej oferty gier planaszowych, logicznych i sprawnościowych.

Przy stanowisku z grami dzieci świetnie się bawiły prowadząc nie jedną rozgrywkę. Był to wesoło i pożytecznie spędzony czas.

Zapraszamy wszystkich sympatyków naszej szkoły na kolejne spotkanie na Hali Widowiskowej 18.12.2022 r.- kiermasz świąteczny. Zachęcamy do wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek podczas naszego występu, który jest planowany od 15 do 16.

P.S. Szczególne podziękowania kierujemy do właściciela sklepu Karuzela za pomoc w zorganizowaniu stanowiska gier.